• Polčasový výsledok – 15:12
  • Konečný výsledok – 31:26

Zápis HK Vajnory – MHK Piešťany

Komentár zodpovedného vedúceho mužstva

V druhom kole prebiehajúcej sezóny sa naši hádzanári predstavili po prvý krát pred domácim publikom. Ich súperom boli bojovní hádzanári z Piešťan. Od prvého momentu bolo jasné, že stretnutie bude mať vyrovnaný priebeh. V priebehu celého prvého polčasu si naši hádzanári udržiavali mierny 2-3 gólový náskok a polčas vyhrali v pomere 15:12. Súper však neskladal zbrane ani po zmene strán a bojovným výkonom zmazal trojgólové manko z prvého polčasu už za necelých 10 minút. V 40. minúte tak svietil na ukazovateli stav stretnutia 17:17 a začínalo sa prakticky odznova. Naši tréneri si zobrali oddychový čas, upokojili chalanov a tí od tohto momentu zaznamenali vydarenú desaťminútovku, počas ktorej sa súperovi odpútali až na 6 gólov (26:20) a definitívne tak zlomili odpor súpera.  V závere zápase už vajnorskí hráči len kontrolovali priebeh stretnutia a po víťazstve 31:26 si udržali tohtoročnú 100% víťaznú bilanciu. V zápase sa však dopustili množstva technických chýb, zahodených šancí a ďalších nedostatkov, z ktorých si bude potrebné zobrať ponaučenie. Hneď v ďalšom kole totižto nastúpia na zápas u minuloročného extraligistu z Pezinka, ktorý bude každú chybu kruto trestať.

Zostava a strelci HK Vajnory: Kovačovič 6, Rumanovský 5, Vojáček 5, Šulavík 3, Horáček 3, Darnadi 2, Szalacsi 2, Milošovič 2, Mitterhauszer 1, Vallo 1, Ďorko 1, Ondruška, Božinovski, Nosko, Mitošinka, Perďoch