• Polčasový výsledok – 14:14
  • Konečný výsledok – 27:28

Zápis HK Vajnory – HK Strojár Malacky

Komentár zodpovedného vedúceho mužstva

V poslednom dohrávanom stretnutí sezóny 2013/2014 sa chceli vajnorskí hádzanári rozlúčiť s domácim publikom víťazstvom. Navyše v prípade zisku plného počtu bodov by sa dostali na konečné 4. miesto tabuľky. V ceste im však stál silný protivník z Malaciek. Naši hádzanári mali výborný vstup do stretnutia a v ôsmej minúte sa ujali rýchleho vedenia 6:2. Malačania sa však postupne doťahovali a v 22. minúte sa im podarilo vyrovnať na 9:9. Až do konca prvého polčasu sa ani jedno mužstvo nedokázalo výraznejšie odpútať a tak sa išlo na prestávku za nerozhodného stavu 14:14. Druhý polčas bol v celom svojom priebehu veľmi vyrovnaný a družstvá sa striedali vo vedení. V závere mali viac šťastia hostia, ktorí strhli víťazstvo na svoju stranu a odniesli si z Vajnor 2 body po tesnom víťazstve 28:27.

Naši hádzanári sa tak bohužiaľ rozlúčili so sezónou prehrou a s bilanciou 6 víťazstiev, 3 remízy a 7 prehier obsadili konečné piate miesto v tabuľke prvej ligy mužov. Za celú sezónu ďakujeme za podporu všetkým svojim fanúšikom a srdečne všetkých pozývame aj na ďalšie zápasy nadchádzajúcej sezóny, ktorá odštartuje v septembri.