• Polčasový výsledok – 9:14
  • Konečný výsledok – 20:30

Zápis HK Vajnory – ŠKP B

Komentár zodpovedného vedúceho mužstva

Prvý polčas celkom sľubný, až na niekoľko lacných gólov. Dávalo nádej pre druhý polčas. Tam súper nasadil obranu 3-3, čo sme slabým pohybom pri našom útoku nezvládli. Tvrdšia hra, zakrývanie a zdvojovanie súpera nám robilo problémy. Nevyužili sme presilovky. Po našej zmene hry na dvoch pivotov nám trochu dlhšie trvalo zistiť výhody tohto systému. Potom sa hra zlepšila a stiahli sme náskok súpera a chvíľu ho udržiavali. Na hráčov súpera z lavičky tu bola šanca, preto sme hrali dlhšie s menším striedaním. Nám už došli sily (hlavne psychické) a súper po nasadení základu nám opäť ušiel. Na „behavého“ súpera to nevieme. Verím, že zápasy „Máme radi hádzanú“ spolu s tréningami a účasťou trénerov pomôžu, čo sa odrazí už v ďalšom zápase.