• Polčasový výsledok – 13:8
  • Konečný výsledok – 31:19

Zápis HK Vajnory – Cífer

Komentár zodpovedného vedúceho mužstva

Po neúspechu v minulom kole chceli vajnorskí hádzanári napraviť zlý dojem z vystúpenia v Piešťanoch. Tento krát na domácej palubovke privítali hádzanárov z Cífera, ktorí na jar šokovali výhrami nad favoritmi z Malaciek a Stupavy. Duel bol od začiatku veľmi vyrovnaný, ani jedno mužstvo si nedokázalo vypracovať výraznejší náskok.Za stavu 7:8 v 23. minúte zápasu si tréneri domácich zobrali oddychový čas, zmenili systém obrany a Vajnorské družstvo skvelou šnúrou 6 gólov v závere prvého polčasu naklonilo misky váh na svoju stranu (13:8). V druhom polčase domáci pokračovali výbornou hrou v obrane aj v útoku a stále navyšovali svoje vedenie. V 40. minúte vyhrávali už 8 gólovým rozdielom (20:12). Peknými akciami bavili seba i slušne zaplnenú vajnorskú tribúnu. Postupne dostali šancu všetci hráči z lavičky a po pohodlnom víťazstve 31:19 si tak HK Vajnory upevnili výborné 4. miesto v tabuľke 1. ligy ako aj tohtoročnú domácu neporaziteľnosť.

Za stavu 7:8 v 23. minúte zápasu si tréneri domácich zobrali oddychový čas, zmenili systém obrany a Vajnorské družstvo skvelou šnúrou 6 gólov v závere prvého polčasu naklonilo misky váh na svoju stranu (13:8). V druhom polčase domáci pokračovali výbornou hrou v obrane aj v útoku a stále navyšovali svoje vedenie. V 40. minúte vyhrávali už 8 gólovým rozdielom (20:12).

Peknými akciami bavili seba i slušne zaplnenú vajnorskú tribúnu. Postupne dostali šancu všetci hráči z lavičky a po pohodlnom víťazstve 31:19 si tak HK Vajnory upevnili výborné 4. miesto v tabuľke 1. ligy ako aj tohtoročnú domácu neporaziteľnosť.